0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۱
۱
Foolad Khuzestan FC
inprogress
۱۷:۰۰
Naft Masjed Soleyman
-
-
Gol Gohar
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۱۸:۰۰
Mes Kerman FC
۰
۰
Havadar SC
inprogress
۱۸:۰۰
Malavan
۲
۰
Sanat Naft
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Abha
-
-
Al-Nassr Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
  United Arab Emirates Pro League
Dibba AL Fujairah
۰
۲
Al Ain
Finished
۱۶:۴۵
Al Jazira
-
-
Al Sharjah SCC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Ajman
-
-
Baniyas FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
  Qatar Stars League Cup
Al-Wakra
-
-
Umm Salal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al Sailiya
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
  Ukraine Premier League
Kolos Kovalivka
۰
۰
FC Ingulets Petrove
inprogress
۱۷:۳۰
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
Finished
۱۵:۳۰
  Malaysia Super League
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
inprogress
۱۶:۳۰
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Melaka United
۲
۴
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Petaling Jaya City FC
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Negeri Sembilan
۰
۰
Kedah
Finished
۱۶:۳۰
  Bolivia LFPB
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
-
-
Karmiotissa Pano Polemidion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۱
۰
Torino U19
inprogress
۱۷:۳۰
Atalanta U19
۵
۲
Cesena U19
Finished
۱۵:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۰
۰
East Bengal FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
۲
۰
AL Sareeh
inprogress
۱۷:۳۰
  Israel Liga Bet South
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۲
FC Bunyodkor
inprogress
۱۷:۰۰
  Algeria U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
  England Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
Finished
۱۵:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
  Romania Liga III, Seria 8
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
ACS Ineu
۲
۲
CS Soimii Lipova
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Baynounah SC
۳
۱
Dubai City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Algeria Ligue 2
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
US Souf
inprogress
۱۷:۳۰
US Chaouia
۰
۰
CA Batna
inprogress
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۷:۳۰
AS Khroub
۰
۰
MO Constantine
inprogress
۱۷:۳۰
MC El Eulma
۱
۱
USM Annaba
inprogress
۱۷:۳۰
JSM Skikda
۲
۰
NRB Telaghema
inprogress
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۷:۳۰
RB Ouargla
۰
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۷:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Fahaheel FC
۰
۰
Al Tadamon
inprogress
۱۸:۲۵
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۱
۰
FK Novi Pazar
inprogress
۱۸:۳۰
  Oman Professional League
Sohar Club
۰
۰
Sur SC
inprogress
۱۸:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
FC Hlucin
-
-
MFK Vitkovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Kvitkovice
۱
۴
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۱
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
۱
۰
Sokol Kleczew
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۲
۲
CA Talleres de Cordoba Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۰
۶
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۱
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
MM Platinum
۱
۰
Venda FC
Finished
۱۷:۰۰
Cape Town Spurs
۲
۰
Polokwane City FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۳
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۱
۰
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۴
Hapoel Petah Tikva
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۵
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۳
France U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۴
Cyprus U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sweden U19 (W)
۲
۰
Greece U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۲
۲
PFC Lokomotiv Sofia
inprogress
۱۸:۰۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
۱
۱
CS Dacia Mioveni
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Nafta Lendava
-
-
NK Emmi Bistrica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aluminij
۴
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۰۰
ND Triglav Kranj
-
-
NK Fuzinar Ravne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria 2. Liga
SV Kapfenberg
-
-
SK Rapid Wien II
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
-
-
SV Lafnitz
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
SK Vorwarts Steyr
-
-
SKN St. Polten
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
FK Austria Wien II
-
-
Grazer AK 1902
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
  Algeria U21 League 1
ASO Chlef U21
۱
۰
JS Saoura U21
inprogress
۱۸:۰۰
USM Khenchela U21
۱
۱
MC Oran U21
inprogress
۱۸:۰۰
MC El Bayadh U21
۱
۰
Chelghoum Laid U21
inprogress
۱۸:۰۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef South
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Holon Yermiyahu
۳
۳
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۲۵
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
  Algeria Division 1
MC Magra
۰
۰
RC Arba
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۱
FC Torpedo Kutaisi
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Sibenik
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
FK Khimki
inprogress
۱۸:۰۰
  Palestine West Bank League
Mosaset Al Bireh
۰
۳
Hilal AL Quds
inprogress
۱۷:۳۰
Islami Qalqilya
۰
۳
Jabal Al Mukaber
inprogress
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Rejiche
۰
۰
AS Slimane
inprogress
۱۷:۳۰
Us Ben Guerdane
۰
۰
Eo Sidi Bouzid
inprogress
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
Kustosija
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۲
Orijent 1919
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۲
۱
America MG U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Nysa
۲
۱
Stal Brzeg
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
-
-
MKS Pogon Szczecin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
MOL Fehervar FC
-
-
Zalaegerszegi TE
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Africa COSAFA Cup U20
Eswatini U20
۲
۱
Botswana U20
inprogress
۱۷:۰۰
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
-
-
BFA Vilnius
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
-
-
Anagennisi Deryneia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
Dinamo Brest
-
-
Dnepr Mogilev
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۴
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۱
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Kaukab
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  Morocco Botola 2
Racing de Casablanca
۰
۰
Renaissance Zemamra
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
FC Vysocina Jihlava
-
-
Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Sandecja Nowy Sacz
-
-
Chojniczanka Chojnice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۳
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۱
۱
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۲
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۳
۳
KF Laci
Finished
۱۶:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
-
-
KF Partizani Tirana
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Malawi Super League
Rumphi United
۰
۲
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo 1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
۰
۰
Mukura Victory
inprogress
۱۷:۳۰
  Oman 1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
Finished
۱۶:۳۵
  Syria Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۱
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Jableh SC
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
  South America U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۲
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۲
۰
Mekelakeya
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  Bhutan League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  Africa CAF Champions League Qualification
Al-Merrikh SC
۲
۰
Al Ahli Tripoli
inprogress
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید